Звучання музики в автомобілі - важливе доповнення в довгій дорозі для багатьох автолюбителів, адже не завжди є поруч цікавий співрозмовник, щоб зберегти пильність на дорозі і не заснути за кермом.
Активний сабвуфер Xplod 6" має вбудований виробником роздільник частот (кросовер) і підсилювач потужності.
Спеціальний матеріал обшивки сабвуфера забезпечує внутрішній, динамічний, природний і глибокий бас. Мембрана динаміка захищена від зовнішніх пошкоджень міцним, але тонким сталевим корпусом. Чорний стильний колір добре гармонує з інтер'єром і оббивкою будь-якого автомобіля.
При виникненні додаткових запитань, Ви завжди можете звернутися до консультантів нашого інтернет-магазину, які оперативно дадуть відповідь на всі питання і допоможуть визначитися з остаточним вибором.
Для подключения сабвуфера Xplod в автомобиле, у нас представлен большой выбор проводов необходимого сечения и длинны.
Купуючи в нашому магазині mob-shop.com.ua,Ви обираєте сервіс якість та надійність |
|
![]() |
Дуже швидко доставляємоПісляплата (оплата при отриманні) Надсилання в день замовлення |
Якісний товарБез єдиного повернення через брак |
![]() |
![]() |
Можливий обмін та повернення товаруНаше головне завдання, щоб клієнт був задоволений покупкою |
Великий вибір товаруУ нас є товар для кожного клієнта |
![]() |
![]() |
Знижки та акціїМи любимо порадувати своїх клієнтів тому часто проводимо акції та робимо знижки |
Наші менеджери завжди на зв'язкуКонсультанти блискавично зв'язуються із клієнтами після отримання замовлення |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 6" |
| Форма | Кругла |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |