








980 ₴/комплект
775 ₴/комплект
Чистий і приємний звук в автомобілі — запорука комфортної поїздки. Для цього потрібно правильно вибрати автоакустику, яка змогла б забезпечити Вас максимально якісним звуком.
Стандартний і найпоширеніший варіант: автомагнітола, и колонки.
Коаксіальна акустика: пристрої належать до бюджетнішого класу. Має гарну якість звучання, легко встановлюється, і зазвичай має невеликі розміри.
У питанні про те, як вибрати автоакустику, потрібно приділити особливу увагу динамікам.
Штатна акустика не всіх і не завжди здатна задовольнити. З цієї причини багато автомобілістів шукають заміну стандартним динамікам, зупиняючи свій вибір частіше на гучномовцях 13 см.
Динаміки 13 см — це один із найпоширеніших розмірів автомобільних колонок. Найчастіше динаміки розміщуються в передніх дверях Вашого автомобіля.
Динаміки TS-1396 13 см 300 Вт (заявлено виробником) представляють середній сегмент ринку автомобільний акустикимають гарну якість збирання, збалансоване звучання і простий дизайн.
Динаміки TS-1396 у рази покращують звучання, роблячи бас потужнішим, а високі та середні частоти звучать натуральніше. Стандартний розмір динаміків (13 см) дає змогу легко встановлювати їх у штатні місця передніх дверей машини.
Двосмугові динаміки TS-1396 з діаметром 13 см ідеально стають у передні двері більшості автомобілів. Процес їх встановлення жодних складнощів не викликає, і за бажання власник може здійснити його самостійно, (в комплекті є всі монтажні елементи).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |