







2 090 ₴
1 735 ₴
BOSCHMANN BM AUDIO JX-9688 6x9 500 W 4-смугова - оригінальна автомобільна акустика середнього сегменту ринку автомобільної акустики, яка має гарну якість збирання, збалансоване звучання та простий дизайн. Створені спеціально для ефективного використання разом із підсилювачем. Такий варіант у рази покращує звучання, роблячи бас потужнішим, а високі та середні частоти звучать натуральніше. У комплекті є всі монтажні елементи, тому динаміки встановлюються швидко та просто.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |